סדנה מבוססת משחק לפיתוח הבנה מעמיקה של מושגי היסוד בניהול פרויקטים ושל האתגרים המרכזיים בו, בדרך מהנה, חדשנית וייחודית.​
המשתתפים במשחק – מנהלי פרויקטים מנוסים או חדשים וחברי צוות פרויקט, יתמודדו עם דילמות שכיחות מעולמו של מנהל פרויקט – דרכן הם יפתחו נקודות מבט חדשות אשר יסייעו להם לשפר את הדרך בה הם מתמודדים עם אותן דילמות במציאות.

במהלך המשחק, יצטרכו המשתתפים לתכנן את דרכם קדימה, להתמודד עם משימות, אילוצים וסיכונים לא מתוכננים, לפעול במסגרת תקציב ומשאבים, להבין את התמונה הגדולה, לשלוט בפרטים הקטנים, לחשוב באופן יצירתי, להתחרות בשחקנים האחרים וגם לשתף איתם פעולה ובאופן כללי, להיות ממוקדי מטרה.

בסיום המשחק, ננהל דיון ונחדד את נקודות המפתח שעלו במהלך המשחק – ונבין את הקשר שלהם לאתגרים במציאות. נבין כיצד מטרות הפרויקט השפיעו על אופן המשחק של כל שחקן, נתייחס לצורך לתכנן מראש לצד מרכיב אי הוודאות הכרוך בפרויקט, ונדון בתפקידו של מנהל הפרויקט כמוביל להצלחת הפרויקט.

היכרות מעמיקה עם מושגי יסוד בניהול פרויקטים, הבנת האתגרים המרכזיים בניהול פרויקט, פיתוח חשיבה ממוקדת מטרה, למידה חוויתית ייחודית והשלכה לדילמות בפרויקטים אמיתיים, הבנת מהות תפקידו של מנהל הפרויקט וכן, חוויה מגבשת לצוות הפרויקט.

מנהלי פרויקטים מקצועיים ואלה שמנהלים פרויקטים מזדמנים – נוסף על תפקידם, חברי צוות פרויקט, וכל מי שמעורב
בפרויקט בדרך כלשהי.

משך הסדנה הינו 4-12 ש"א אותן ניתן להעביר בימים מלאים או בחצאי ימים.

מתכונת הסדנה: הסדנה מבוססת על משחק, דיון והעברת ידע מקצועי. במהלך הסדנה נשחק במשחק פעמיים ולאחר כל משחק ננהל דיון מונחה על התובנות שעלו מן המשחק והקשר שלהם לתרחישי אמת.

תמונות מהסדנה

מתעניין/ת בקורס לארגון/חברה? מלא/י את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם: