חברת PMzone הינה חברת בוטיק המתמחה בתחום ניהול פרויקטים. החברה מנוהלת ע"י חמוטל וייס ודניאל ציטר, מנהלי פרויקטים וותיקים ומנוסים בניהול פרויקטים מגוונים, בתעשיות שונות ובתחומי פעילות שונים.

חברת PMzone מסייעת לחברות ולארגונים לשפר את ניהול הפרויקטים המנוהלים על-ידם ועבורם במישור הארגוני – דרך שיפור תהליכי ניהול פורטפוליו הפרויקטים (PPM) ומיקוד המשאבים הארגוניים ב"מה" לבצע (Do the right thing), ובמישור הפרויקטלי – דרך שיפור תהליכי ניהול הפרויקטים בשטח (EPM) וליווי מנהל וצוות הפרויקט ב"איך" לבצע (Do the thing right).

הצוות שלנו

hamutal-weisz-small

חמוטל וייס

בעלים משותף
חמוטל היא יזמית בלב ובנשמה ומנהלת פרויקטים בכל רמ"ח אבריה. הראש שלה בעננים אבל הרגליים שלה נטועות איתן באדמה. היא מגיעה מרקע של פיתוח וניתוח מערכות מידע עם התמחות במערכות ERP. כבר שנים רבות שהיא מכשירה מנהלי פרויקטים מקצועיים ומזדמנים לתפקיד המאתגר של ניהול פרויקטים. התשוקה האמיתית שלה נתונה לתחום זה והיא מאמינה שצריך ואפשר לנהל פרויקטים טוב יותר. חמוטל היא מומחית בגיבוש מתודולוגיות, מרצה מנוסה ומאד מוערכת, והיא מתמחה – בין השאר, בפיתוח משחקי למידה (מה שנקרא "משחקולוגית").
daniel zitter

דניאל ציטר

בעלים משותף
דניאל הוא מהנדס תעשייה וניהול ומוסמך PMP מטעם ארגון הגג העולמי לניהול פרויקטים ה- PMI. דניאל מתמחה בסיוע לארגונים לשפר את עולם ניהול הפרויקטים שלהם ובכך לסייע לשורת הרווח בארגון. דניאל מאד אוהב את המקצוע ובאופן מיוחד אוהב ללוות ארגונים בשלבי השינוי, דרך הכאבים ועד לנקודת המפנה וההצלחה! ארגונים שבוחרים לעבוד עם דניאל מצליחים לשפר את שורת הרווח דרך מיקוד ברור יותר במה שבאמת מסייע לכך.
chamutal-gavish

חמוטל גביש

יועצת בכירה לניהול פרויקטים ופרוטפוליו פרויקטים
חמוטל היא מהנדסת תעשייה וניהול, בעלת תואר MBA, מומחית בניהול מערכי פרויקטים ופורטפוליו בתעשיית ההייטק, בארץ ובחו״ל. היא בעלת ניסיון של שנים רבות בהטמעת תהליכי פיתוח ומתודולוגיות Agile לניהול פרויקטים בחברות שונות. חמוטל מאמינה שכל ארגון חייב לדבוק בלמידה מתמדת בכדי להמשיך לצמוח ולהוביל בתחומו בתעשייה. חמוטל מלווה ארגונים בהטמעה של תהליכים מתקדמים בפיתוח וניהול פרויקטים ובכלים מבוססי AI.

אלה השותפים היקרים שלנו שיחד איתם אנחנו טובים יותר:

אלה חלק מהלקוחות היקרים שלנו: