סדנת משחק לוח אג'ילי

סדנה מבוססת משחק לוח חכם ללימוד ניהול פרויקטים לפי הגישות האג'יליות.​ המשתתפים במשחק – מנהלי פרויקטים מנוסים או חדשים וחברי צוות פרויקט, ילמדו את השפה, העקרונות, התפקידים, הטקסים, הכלים והתפיסה של גישת אג'ייל סקראם ואג'ייל קאנבן, בדרך מהנה, חדשנית וייחודית.

סדנת משחק לוח חכם בניהול פרויקטים

סדנה מבוססת משחק לפיתוח הבנה מעמיקה של מושגי היסוד בניהול פרויקטים ושל האתגרים המרכזיים בו, בדרך מהנה, חדשנית וייחודית. המשתתפים במשחק יתמודדו עם דילמות שכיחות מעולמו של מנהל פרויקט – דרכן הם יפתחו נקודות מבט חדשות אשר יסייעו להם לשפר את הדרך בה הם מתמודדים עם אותן דילמות במציאות.

סדנת מצפן פרויקט

לואיס קרול בספרו האגדי "אליס בארץ הפלאות" כתב את הדיאלוג המפורסם בין אליס לחתול צ'שייר. דיאלוג המדגים בצורה נפלאה רצון להגיע למקום כלשהו והגעה ל"אנשהו" רק בגלל שהולכים זמן ארוך מספיק. כך קורה פעמים רבות גם בפרויקט. אנחנו מגיעים ל"אנשהו", אבל האם הגענו לאן שרצינו להגיע? וגם אם כן, באיזה מחיר?

סדנת ניהול סיכונים

תחום ניהול הסיכונים עוסק בשיפור היכולת לעמוד ביעדים עסקיים, ארגוניים ופרויקטליים ובצמצום הסיכוי לכישלון. לפי חוק מרפי, כל מה שעלול להשתבש ישתבש, ובעיתוי הגרוע ביותר. גם מי שכבר מנהל סיכונים, חשוב שיבטיח שתהליך זיהוי וניסוח הסיכונים הינו נכון, ומאפשר פיתוח תגובות אפקטיביות להתמודדות עם הסיכונים שזוהו.

סדנת תחקיר והפקת לקחים

אם נמשיך לעשות את מה שתמיד עשינו, נגיע תמיד רק לאן שתמיד הגענו; ננציח את טעויות העבר ולא נפרוץ את גבולות ההרגלים שלנו. בחיים בכלל, ובפרויקטים המנוהלים תחת אילוצים בפרט, קיימת חשיבות גבוהה להימנעות מטעויות עבר ולשכפול הצלחות, ולשם כך יש ליישם תהליך מתודי של הפקת לקחים.

סדנת ניהול פרויקט באמצעות פרוג'קט

ניהול פרויקטים ללא כלים מתאימים למשימה, כמוהו כויתור על לוח המחוונים ברכב והסתמכות רבה מדי על האינטואיציה והחושים המחודדים אשר יזהו מבעוד מועד מתי יש להכניס את הרכב למוסך ומתי יש למלא שוב דלק. מאחר ולא יעלה על הדעת לנהוג בצורה כזו ברכב, כך גם לא יעלה על הדעת לנהל פרויקט.
דילוג לתוכן